
Szanowni Państwo, już w najbliższy weekend odbędzie się 22 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
W tym roku postanowiliśmy dołączyć do tej akcji, żeby umożliwić okolicznym mieszkańcom przekazanie darów serca bez konieczności dojazdu do Grodziska. Nasz pomysł spotkał się z dużą aprobatą w sztabie WOŚP w Grodzisku i w ten sposób już od piątku, 10 stycznia, stanie u nas puszka WOŚP. Zbiórka potrwa do niedzieli, do 21.
Liczymy na Państwa wsparcie i aktywny udział. W tym roku zbieramy pod hasłem "Na ratunek", na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Więcej można się dowiedzieć na stronie http://www.wosp.org.pl/22_final_wosp. Każdy, kto wspiera taką ideę pomocy potrzebującym, będzie bardzo mile widziany. Pokażmy, że mieszkańcy na południe od Grodziska również mają Wielkie Serca!
A żeby jeszcze bardziej uprzyjemnić udział w tej akcji, każdy darczyńca, oprócz poczucia satysfakcji i standardowego serduszka-naklejki, otrzyma od nas specjalnie na tę okazję upieczone orkiestrowe ciasteczko.
Zapraszamy!